Logo

CATERING HİZMETLERİ

Gong Global Catering , personel yemek alım hizmetleri kapsamında , yerinde yemek üretim hizmetlerinin yanı sıra, catering hizmetleri, taşıma yemek, kantin ve kafe işletmeciliği, davet- organizasyon hizmetleri konularında çözüm ortağınız olmaktadır.

GONG GLOBAL YEMEK HİZMETLERİ

“Kalite verdiğin sözü tutmaktır” ilkesiyle yola çıktık. Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz. Gong Global Catering olarak, yeme içme kültürüne değer katan her çalışmayı büyük bir heyecan ve tutku ile gerçekleştiririz. Deneyimli ekiplerimiz, çalışanlarınızın ve konuklarınızın beklentilerini, nelere ihtiyaç duyduklarını ve nelerin onları keyiflendireceğini bilir ve bunu gerçekleştirmek için sürekli gayret gösterir. Çünkü biz, iyi bir yemek hizmetinin verimliliği ve aidiyet duygusunu artırdığını biliriz.

YEMEK HİZMETİMİZ NELERİ KAPSAR

•Yerinde Yemek Üretim Hizmet ve Sunumları (Eğitim kurumları, sağlık kurumları, iş merkezleri, fabrikalar, şantiye ve kamplara yönelik farklı hizmet konseptleri sunmak)
• Taşıma Yemek Hizmet ve Sunumları (Türkiye genelinde konusunda deneyimli, kalite ve gıda güvenliği standartlarımızı sağlayan, sektörün önemli firmaları ile çözüm ortaklığı yapılarak sunulmaktadır)
• Kokteyl, düğün, davet, açılış organizasyonları
• Fuar, kongre, seminer ve toplantılar için catering hizmetleri
• Kantin ve kafeterya işletmeciliği
• Özel yemek organizasyonları

ANA SAYFA SONRAKİ SAYFA