Logo

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Paydaşlarınızın kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak için yüksek kalitede, bütçenize uygun, profesyonel ve samimi bir güvenlik hizmeti mi arıyorsunuz? Gong Global olarak, şirketinizin, müşterilerinizin, çalışanlarınızın, konuklarınızın ve tesislerinizin güvenliği için profesyonel ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

GONG GLOBAL GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenli ve huzurlu bir iş ortamda çalışmak hepimizin en temel ihtiyacı ve en doğal hakkıdır. Gong Global iştirakimiz olan GNG Güvenlik şirketimiz ile ülkemiz güvenlik yasası kapsamında güvenli ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Gong Global olarak, günümüz koşullarında yeni güvenlik tehditlerini doğru anlamayı, onları engellemenin ilk adımı olarak görürüz. Bu yüzden müşterilerimize en üst düzeyde güvenlik hizmetini verebilmek adına önceliğimiz şirketiniz ve tesisiniz hakkında en doğru bilgileri edinerek ihtiyaçlarınızı anlamaktır. Farklı sektörlerde deneyimleriyle bu alanın her detayına hakim olmuş ekibimizin yerinde yapacağı keşiflerle tesisinizdeki tüm hassasiyetlere ve ayrıntılara hakim oluruz. Böylece tehdit takip, raporlama, analiz, gerçek zamanlı uyarı ve müdahale gibi hususlarla icra ettiğimiz özel güvenlik hizmetimizle, içinizin daima rahat olması için çalışırız.

Özel Güvenlik ve Gözetim Hizmetlerimiz Neleri Kapsar?

Hastane, fabrika, AVM, plaza, otel, okul ve daha birçok tesis için profesyonel güvenlik hizmeti sunarız.
Eğitimli ve sorumluluk sahibi personelimiz, ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın her zaman kendilerini güvende hissetmesini sağlar.
En üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarımızla tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılarız.
Profesyonel yaklaşım ve rutin denetimlerle her zaman üstün performans elde edilmesini sağlarız.

ANA SAYFA SONRAKİ SAYFA