Logo

HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ

Gong Global; çevreye duyarlı, sadece hedeflenen organizmalara yönelik, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler kullanarak kusursuz hizmet verme anlayışıyla profesyonel çözümler sunmaktadır.Böcek ilaçlama denilince, insan sağlığını taşıdıkları organizmalar ile doğrudan veya dolaylı yollardan tehdit eden zararlılara karşı verilen mücadele akla gelmelidir.

GONG GLOBAL HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ

Gong Global Haşere Kontrol Hizmetleri, mekanlarınızı insan sağlığına ve çevreye en uygun biyosidal ürünler çevreye duyarlı modern ilaçlama yöntemleri ile korur. Taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, mekanlara zarar veren haşere, uçan haşere ve kemirgenler, kimyasal ve kimyasal olmayan, kokusuz ilaçlama yöntemleri ile tamamen yok edilir.

Zararlılarla mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için konusunda tecrübeli personel ve doğru seçilmiş yöntemler gerekmektedir. Her işletmenin kendisine özel hazırlanmış bir haşere kontrol programına ihtiyacı vardır. Her işletme çevresel şartlara,bina yapısına,üretmekte olduğu ürünlere göre farkla riskler taşır. İşletmenize özel, detaylı haşere kontrol planları için çözüm ortağınız olmaya hazırız.

ANA SAYFA SONRAKİ SAYFA