Logo

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Şirketlerin en değerli paydaşları çalışanları ve müşterileridir. Çağdaş toplumlarda işletmelerin başarılı olması insan odaklı bir yaklaşım benimsemesiyle mümkündür. İnsana değer veren bir kurum olmanın en önemli göstergesi, çalışanlarınız için hijyenik çalışma ortamları, müşterileriniz için de tertemiz ziyaret alanları oluşturmaktır.

GONG GLOBAL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Gong Global olarak profesyonel temizlik alanında; geleneksel hizmetlerden farklı, insan sağlığını ve çevreyi koruyan, sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla, teknolojik yöntemler geliştirerek ve çalışan verimliliğini arttırarak çözüm ortaklarımıza değer katarız. Çevre üzerinde pozitif bir etki sağlarken, yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Endüstriyel temizlik (Fabrika, Üretim tesisleri)
Genel temizlik hizmetleri (Plaza, Site, Okul, AVM, Havalimanı)
Dış cephe ve cam temizliği
Hastane ve klinik alanların temizliği
Otel temizliği, Ofis ve Yönetim binaları temizliği
Gong Global olarak, profesyonel temizlik hizmetleri alanında farklılaşarak işletmenize değer katmak için;
Uzman ve deneyimli kadromuzla gerçekleştirdiğimiz keşif sonrasında doğru alanlarda doğru ekipmanları kullanacak şekilde tesisinize özel bir temizlik planı oluştururuz.
Temizlik işlerinin düzenli, sürekli, verimli ve güvenli şekilde yapılmasını sağlayacak iş düzenini kurgular ve kurarız.
Profesyonel denetim ekibimizle tüm temizlik operasyonlarını periyodik olarak yerinde denetleyerek sürekli kontrol sağlarız.
Acil durumlar, özel ihtiyaçlar, elverişsiz hava şartları gibi beklenmedik anlarda ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler sunabilmemiz mümkündür.

ANA SAYFA SONRAKİ SAYFA