Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

ENTEGRE TESİS HİZMETLERİ

Çağdaş yaşamın ihtiyaçları ve modern yaşama arzusu profesyonel hizmet anlayışını ortaya çıkarmıştır.Tesis Yönetimi, Güvenlik ve Temizlik Hizmeti, Bahçe Bakım ve Peyzaj Yönetimi, Personel Hizmetleri, Teknik Yönetim, Danışmanlık gibi bir çok alanda profesyonel hizmetler sunmaktayız. AVM’ler, Plazalar, Siteler, İş Merkezleri, Tesisler, Rezidanslar vb. Kuruluşlar maliyetlerini düşürmek, sürdürülebilir standartlarda kaliteli hizmet almayı amaçlayarak profesyonel yönetim hizmeti alma yoluna başvurmuşlardır. Yönetim hizmetin satın alma aşamasında, verilen hizmetin kalitesi, müşteri odaklı sorun çözümleri, maliyet etkinliği, risk yönetimi en önemli unsurlar olmaktadır. Gong Global olarak “İyi bir Yönetim” mottosu ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları farklı sektörlerdeki hizmetleri ayrı ayrı veya birbirleriyle entegre edilmiş şekilde sunabiliriz. Teknolojik alt yapımız, profesyonel ve nitelikli personel kadromuz sayesinde sürekli gelişen kalite anlayışı ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Entegre Tesis Yönetimi; bir tesisin uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir hizmettir. İşletmenin ana faaliyet alanları dışında kalan bölümlerinde ihtiyaç ve gereklilikleri, hizmet kalitesi ile birleştir fonksiyonel amaçları içerir. Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

Etnegre Tesis Yönetimi Hizmeti Neleri Kapsar?

sbs

Bu başlıklar ve içerikleri şirket yönetiminin tercihlerine bağlı olarak belirlenir.

Gong Global Tesis Yönetimi hizmetleriyle, tesislerinizin deneyimli ve uzman bir ekip tarafından sorunsuz yönetildiğini bilmenin verdiği gönül rahatlığıyla tüm enerjinizle işlerinize odaklanabilirsiniz. Birleşik hizmetlerin tek bir elden firmamızdan alınması ekonomik fiyat, kolay izlenebilirlik, tek muhatap ve tesis içi hizmet sinerjisi olmak üzere bir çok avantajı sizlere sunmaktadır.

Bina hizmetleri (ısıtma, soğutma, ups, jeneratör, arıtma, su, v.s işletimi ve kullanımı, alan planlaması, yerleşim ve taşınma işlemleri)

Bakım ve onarım (Binada mevcut sistem, araç, gereç ve cihazların bakım onarımı)

Güvenlik (bina girişlerinde, personel ziyaretçi ve malzeme trafiği kontrolü)

Sivil savunma ve afetlere hazırlık (olağanüstü durumlarda ve afetlerde can ve mal, kayıplarının azaltılması ve kurtarılması)

Yemek ve diğer ikram hizmetleri (yemek, kafeterya, fast food, v.s.)

Temizlik Hizmetleri (ofis, çevre, dış cepheler)
Bahçe ve bitki bakımı (iç ve dış mekanlarda bulunan bitkilerin bakımı)

Ulaşım hizmetleri (personel taşıması, ring seferler, araçları ve şoför tahsisi)

Konferans ve toplantı mekanlarının yönetimi (salon ve odaların tahsisi)

Resepsiyon hizmetleri (görevli ve ziyaretçi trafiği)

Arşiv yönetimi (dokümanların fiziksel muhafazası ve kullandırılması)

Haberleşme hizmetleri (data ve ses kabloları ile santral yönetimi)

Depolama ve dağıtım (tesis içinde kullanılacak malzeme yönetimi)

Kurye hizmetleri (tesis içinde ve dışında kurye hizmeti)

Printshop (basım işlemleri, kopyalama işlemleri, fotokopi makinaları)

Sağlık hizmetleri (ilk yardım, ambulans)Spor (soyunma odası, duş, spor odası ve malzemeleri)Mini market ve otomatlar (meşrubat, gazete, dergi, çiklet, v.s.)

Ş Şoför Vale Hizmeti

Şoför Vale Hizmeti

Gong Global olarak çağdaş dünyanın sunduğu tüm imkanları sizlere sağlamanın verdiği özgüvenle yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

C Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.