Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenli ve huzurlu bir iş ortamda çalışmak hepimizin en temel ihtiyacı ve en doğal hakkıdır. Gong Global iştirakimiz olan GNG Güvenlik şirketimiz ile ülkemiz güvenlik yasası kapsamında güvenli ve güler yüzlü hizmet vermekteyiz. Gong Global olarak, günümüz koşullarında yeni güvenlik tehditlerini doğru anlamayı, onları engellemenin ilk adımı olarak görürüz. Bu yüzden müşterilerimize en üst düzeyde güvenlik hizmetini verebilmek adına önceliğimiz şirketiniz ve tesisiniz hakkında en doğru bilgileri edinerek ihtiyaçlarınızı anlamaktır. Farklı sektörlerde deneyimleriyle bu alanın her detayına hakim olmuş ekibimizin yerinde yapacağı keşiflerle tesisinizdeki tüm hassasiyetlere ve ayrıntılara hakim oluruz. Böylece tehdit takip, raporlama, analiz, gerçek zamanlı uyarı ve müdahale gibi hususlarla icra ettiğimiz özel güvenlik hizmetimizle, içinizin daima rahat olması için çalışırız.

neden-ozel-guvenlik-sirketinden-hizmet-almaliyiz-11
sbs

Özel Güvenlik ve Gözetim Hizmeti Neleri Kapsar?

Hastane, fabrika, AVM, plaza, otel, okul ve daha birçok tesis için profesyonel güvenlik hizmeti sunarız.

Eğitimli ve sorumluluk sahibi personelimiz, ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın her zaman kendilerini güvende hissetmesini sağlar.

En üst düzey teknolojiye sahip ekipmanlarımızla tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılarız. Profesyonel yaklaşım ve rutin denetimlerle her zaman üstün performans elde edilmesini sağlarız. 

E Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

C Catering Hizmeti

Catering Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.