Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

HAKKIMIZDA

GONG GLOBAL

Firmamız 1994 yılından itibaren, ticari temizlik hizmetlerinin dünyadaki gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, ülkemizde de büyük ihtiyaç olacağı öngörüsü ile temizlik sektöründeki yerini almıştır.

Sonrasında insanın ve emeğin en yüce değer olduğu bilinci ile insana, çevreye, yasalara saygı ve çalışma ilkelerimize bağlı kalarak, tesislerinize güvenilir, kaliteli ve hızlı çözümler üreterek entegre olmayı hedefledik.

Gong Global olarak, işinin uzmanı, yaptığı işi seven, eğitimli, dinamik ve Türkiye genelinde birçok ilde görev alan, binlerce çalışanımız ile, tesis yönetim hizmetleri kapsamında temizlik, güvenlik, catering, teknik, bahçe bakım, pest kontrol, depo, yardımcı hizmetler ve ofis destek hizmetleri gibi birçok hizmeti tek bir elden ve uluslararası standartta sunmaktayız.

GONG GLOBAL AİLESİ OLARAK HİZMETİNİZDEYİZ

Kalite standartlarını bir sonuç değil, bir süreç olarak değerlendiren şirketimiz, AR-GE faaliyetlerini müşteri memnuniyetinin bir parçası olarak görmektedir. Kalite şirketimiz için uygulama sürecinin en önemli bileşenidir.

Her müşterimiz bizim için kazanılmış bir dostluk süreci olarak görmekteyiz. Gong Global olarak dürüstlük ve şeffaflık ilkesi temelinde faaliyetlerimizi sürdürürken, değerlerin firması olabilmeyi hedeflemekteyiz.

Zaman, müşterilerimiz ve bizim için iş yaşamının en değerli bileşenidir. Şirketimiz için öncelik; kolay ulaşılan, hızlı ve çabuk çözümler üreten, hayatınızı kolaylaştıran, hizmetler sunabilmektir.

Çalışanlarımız en son standartların bilincinde olmasını sağlamak, hizmet içi eğitimleri iş hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimizin en iyi hizmeti hak ettiklerini bilmek, sorumluluğumuzdur.

Profesyonel hizmet vermek için buradayız!

Hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçip randevu alabilirsiniz.