Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

HAŞERE KONTROL HİZMETİ

Gong Global Haşere Kontrol Hizmetleri, mekanlarınızı insan sağlığına ve çevreye en uygun biyosidal ürünler çevreye duyarlı modern ilaçlama yöntemleri ile korur. Taşıdıkları organizmalarla insan sağlığını doğrudan veya dolaylı olarak tehdit eden, mekanlara zarar veren haşere, uçan haşere ve kemirgenler, kimyasal ve kimyasal olmayan, kokusuz ilaçlama yöntemleri ile tamamen yok edilir.

 

Zararlılarla mücadele ve kontrol yöntemleri bir halk sağlığı hizmetidir. Etkin ve sağlıklı bir mücadele için konusunda tecrübeli personel ve doğru seçilmiş yöntemler gerekmektedir. Her işletmenin kendisine özel hazırlanmış bir haşere kontrol programına ihtiyacı vardır. Her işletme çevresel şartlara,bina yapısına,üretmekte olduğu ürünlere göre farkla riskler taşır. İşletmenize özel, detaylı haşere kontrol planları için çözüm ortağınız olmaya hazırız.

dezenfeksiyon-nedir-660x371
sbs

Haşere Kontrol Hizmeti Neleri Kapsar?

  • Tüm haşere sorunlarınızı hızlı ve bilimsel yöntemlerle çözeceğiz.
  • Anlaştığımız gibi, tam zamanında servis vereceğiz.
  • Kaliteli hizmeti, ekonomik şekilde sunacağız.
  • Deneyimli ekipler ve güler yüzlü personeller ile hizmet vereceğiz.
  • Size ve çevreye zarar vermeyecek yöntem ve ilaçları tercih edeceğiz


E Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

C Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.