Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

ŞOFÖR VALE HİZMETİ

İş yaşamının vazgeçilmez yönlerinden biri olan şehirlerarası seyahatlerin en düşündüren tarafı gidilecek yerde geçirilecek vakittir. Toplantıların nerde olacağı, otelin nerde olduğu, ulaşımın nasıl sağlanacağı gibi konular vale hizmetleri ile sağlanmakta ve müşterilerimizin işlerinde odaklanmalarına yardımcı olunmaktadır. Gong Global olarak çağdaş dünyanın sunduğu tüm imkanları sizlere sağlamanın verdiği özgüvenle yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz. Sektörümüzün lider firmalarından biri olma hedefiyle çıktığımız yolda, verdiğimiz tüm hizmetlerde kalitenin öncüsü olarak misyonumuzu gerçekleştiriyor, vizyonumuza bir adım daha yaklaşıyoruz.

sbs

Yemek Hizmeti Neleri Kapsar?

Özel günler ve davetler, seminer, konferans, düğün, toplantı, yemek ve çeşitli organizasyonlarda profesyonel vale hizmetleri sağlamaktayız.

Bir yerden bir yere seyahat edeceksiniz, bu seyahatin özel ve konforlu olmasını istiyorsunuz. Özel Transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl, düğün, davet, açılış organizasyonları

Otopark yönetimi hizmeti ile organizasyon ve davetlerde giriş-çıkışları personelimiz kontrol altına alıyor.

E Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

C Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.