Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Gong Global olarak profesyonel temizlik alanında; geleneksel hizmetlerden farklı, insan sağlığını ve çevreyi koruyan, sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla, teknolojik yöntemler geliştirerek ve çalışan verimliliğini arttırarak çözüm ortaklarımıza değer katarız. Çevre üzerinde pozitif bir etki sağlarken, yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.

OKULLAR, HASTENELER, FABRİKALAR, PARKLAR, TESİSLER, KURUMLAR

Gong Global, sağlıklı bir iş ve yaşam ortamının en temel gereksinimlerden birinin temizlik olduğunun bilincindedir.

sbs

Temizlik Hizmeti Neleri Kapsar?

E Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

C Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.