Gong Global Tesis Yönetim Hizmetleri

  • Pzt - Cmt: 8.30 - 18.00

YEMEK HİZMETLERİ

“Kalite verdiğin sözü tutmaktır” ilkesiyle yola çıktık. Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz. Gong Global Catering olarak, yeme içme kültürüne değer katan her çalışmayı büyük bir heyecan ve tutku ile gerçekleştiririz. Deneyimli ekiplerimiz, çalışanlarınızın ve konuklarınızın beklentilerini, nelere ihtiyaç duyduklarını ve nelerin onları keyiflendireceğini bilir ve bunu gerçekleştirmek için sürekli gayret gösterir. Çünkü biz, iyi bir yemek hizmetinin verimliliği ve aidiyet duygusunu artırdığını biliriz.

izmiryemekorganisazyon
sbs

Yemek Hizmeti Neleri Kapsar?

Yerinde Yemek Üretim Hizmet ve Sunumları (Eğitim kurumları, sağlık kurumları, iş merkezleri, fabrikalar, şantiye ve kamplara yönelik farklı hizmet konseptleri sunmak)

Taşıma Yemek Hizmet ve Sunumları (Türkiye genelinde konusunda deneyimli, kalite ve gıda güvenliği standartlarımızı sağlayan, sektörün önemli firmaları ile çözüm ortaklığı yapılarak sunulmaktadır)

Kokteyl, düğün, davet, açılış organizasyonları

Fuar, kongre, seminer ve toplantılar için catering hizmetleri

Kantin ve kafeterya işletmeciliği

Özel yemek organizasyonları

E Entegre Tesis Yönetimi

Entegre Tesis Yönetimi

Gong Global, İşletmenize özel çözümlerini, profesyonel becerileri, yönetim teknikleri ve teknoloji ile birleştirerek, uzman kadrosu ile işletmenin ihtiyaçlarını üst seviyede sağlar.

C Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Uzmanlık ve deneyimimize dayanarak sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve güvenli yemeği sofralarınıza getirmeyi taahhüt ediyoruz.

T Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Yürüttüğümüz profesyonel temizlik çalışmalarını, kontrol programları geliştirerek ve verimli raporlama ve kayıt sistemleri kullanarak müşterilerimize en doğru, en az maliyetli ve en uygun hizmeti sunarız.